Od Tokia po Wall Street

Vyhledávání

DISKUZE

ZDE MŮŽETE DISKUTOVAT, POKLÁDAT DOTAZY NA DANÉ TÉMA A VYMĚŇOVAT SI ZKUŠENOSTI S JINÝMI TRADERY. UPOZORNĚNÍ!!! NEVHODNÉ A VULGÁRNÍ PŘÍSPĚVKY BUDOU MAZÁNY.

TRADING NA FOREXU A KOMODITÁCH

Datum
Vložil
Titulek

Re: 50 USD

Omlouvám se, email na mě je: jurdamoravec@seznam.cz

Datum
Vložil
Titulek

I'm truly enjoying the design and layout of your blog. It's a very easy on the eyes which makes it much more pleasant for me to come here and visit more often. Did you hire out a developer to create your theme? Outstanding work! kggdkdfdbdaa

Datum
Vložil
Titulek

Smazání příspěvků

Ve fóru byly smazány všechny nevhodné příspěvky. Bude-li se opakovat vkládání pomlouvačných a jiných nevhodných příspěvků, bude toto fórum smazáno!

Datum
Vložil
Titulek

Strategie na binární opce

Ahojte,
nabízím sdílení strategie pro obchodování binární opce. Potřebná úspěšnost pro ziskovost je zhruba 60%, mnou používané strategie mají ziskovost 70-85%.
Kontaktujte mě na mail: spamicekk@gmail.com
Můžu zaslat denní výsledky, za minulý měsíc v plusu 1100$.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Strategie na binární opce

To je zájímave, neco jsem si o tom přečetl https://www.forexsrovnavac.cz/binarni-opce

Datum
Vložil
Titulek

Jak začít a učit se citu pro trhy?

čau, jak je vhodné začínat? něco už mám načteno, dokonce i nějaký systém na denním grafu, který je prý pro začátek nejlepší, ale nechci čekat jen na denní svíčku, to bych tu byl 10 let než bych se to naučil...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Jak začít a učit se citu pro trhy?

Čau Pepo, za mě můžu doporučit www.forextester.cz je to vynikající soft, přesně na testování, mě to nahradilo úplně demo účty, nemůžu si to vynachválit, navíc tohle je české zastoupení těch výrobců a dávají ještě 10% slevu, můžeš to ale vyzkoušet i zdarma

Datum
Vložil
Titulek

Vše o forexu a pro forex na jednom místě

Super informační a zprostředkovatelské stránky o forexu, strategiích, vzdělávání na trhu forex, s aktuálními technickými analýzami, zprávami, knihami o forexu a dalšími praktickými informacemi, které by neměly chybět žádnému brokerovi, najdete zde https://q-forex.cz/forex

Datum
Vložil
Titulek

currensee

ahoj, máte někdo zkušenosti se službou Currensee??? dočetl jsem se o ní v diskuzích, kde si jí docela chválí. Jsem začátečník ....díky za rady!

Datum
Vložil
Titulek

Re: currensee

mam u nich ucet uz cca pul roku, kdyz jsem si ho zakladal, tak jeste ceskou lokalizaci ani nemeli, momentalne jsem napojeny na 3 tradery, zisk celkem slusny cca 20%, ale cekal jsem vice. Rekl bych, ze je to spise pro konzervativni lidi, ja jsem trochu strelec :)

Záznamy: 21 - 30 ze 51

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

© 2009-2020 Všechna práva vyhrazena.