Od Tokia po Wall Street

Vyhledávání

DISKUZE

ZDE MŮŽETE DISKUTOVAT, POKLÁDAT DOTAZY NA DANÉ TÉMA A VYMĚŇOVAT SI ZKUŠENOSTI S JINÝMI TRADERY. UPOZORNĚNÍ!!! NEVHODNÉ A VULGÁRNÍ PŘÍSPĚVKY BUDOU MAZÁNY.

TRADING NA FOREXU A KOMODITÁCH

Datum
Vložil
Titulek

Hledám kolegy z okolí Hodonína

pro sdílení informací a skušeností.Začínám 2rok v tradingu, zatím stále na demo.... Testuji systémy založené na coss MA, hlavně Sidus. Kontakt:
triprofit@seznam.cz .

Datum
Vložil
Titulek

Re: Hledám kolegy z okolí Hodonína

Ahoj, nechceš raději místo bádání vyzkoušet vyzkoušené signály? Nad ničím bádat nemusíš a dělá to bez větších problému tak kolem 300 - 700 Pips měsíčně.

Kdyžtak se ozvi onelaman@email.cz

Datum
Vložil
Titulek

.

chcete zviditelnit svůj web? přidejte svůj banner či odkaz na katalog webů WWW.SAMEJBANNER.IC.CZ zcela zdarma

Datum
Vložil
Titulek

Vypršení kontraktu

Zdravím,
chci se zeptat na toto. Mám např. kontrakt na 25 barelů ropy. V podrobnostech k ropě je napsáno, že datum vypršení je 16.8.2009. Co se stane, když budu držet tuto pozici i po tomto datumu?
Děkuji za odpověď.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Vypršení kontraktu

Zdravím,
tak když má vypršet kontrakt musí se pozice uzavřít, jinak ti tu ropu přivezou před barák a budeš to muset zaplatit. :-)

Datum
Vložil
Titulek

začátečník

Dobrý den. Jsem začátečník, a docela mi jde z toho hlava kolem. Našel by se někdo, kdo by mi trochu poradil, případně mi odpověděl na nějaký otázky ?? předem děkuji. -- ozvěte se mi pls na : chinda66@volny.cz

Datum
Vložil
Titulek

Re: začátečník

Pokud jste začáteční můžete vyzkoušet plus 500, dostane 500 Kč na účet jen za registraci a můžete si to vyzkoušet. aplikace je jednoduchá a přehledná v Češtině https://www.forexsrovnavac.cz/plus500

Datum
Vložil
Titulek

Ztráty

dotaz:
Dobrý den,
jsem laik, tak mám dotaz. zda horzí třeba nějaké movité ztráty. Vypisuje se vlastně při přihlášení adresa. Tak by mě zajímalo jestli myslíte i takové ztráty.
Děkuji za odpověď Lenka

odpověď:
Dobrý den Lenko,

na Váš dotaz je odpověď jednoduchá, nemůžete přijít vůbec o nic z Vašeho jiného majetku. Základní údaje o adrese, jméně a kontaktů na Vás jsou jen administrativní a jsou nutné k otevření účtu. Těch 5 dolarů na live obchodování je vstupní dárek brokera Marketiva. Když je špatnými obchody takzvaně projedete, neděje se nic jen to, že na live účtu pak už nemůžete pokračovat. Můžete ale dál trénovat na Virtuálním účtu kde máte k dispozici 20 000 dolarů, kde si můžete dál trénovat obchodní odhady a Vaše strategie. Pokud bude chtít pokračovat na live účtu je pak nutné si poslat na účet minimálně 20 dolarů, ale vzhledem k poplatkům se vyplatí poslat si 50 - 100 dolarů, ovšem to jen v případě, že se Vám nepodaří rozmnožit těch původních 5 dolarů.
Výhoda tady je velká, protože pokud si chcete otevřít live účet u jakéhokoliv jiného brokera stojí vás počáteční vklad od 500 dolarů výše, jak u koho v zahraničí a například v ČR je nejnižší vklad u brokera XTB 20 000 Kč.
K přečerpání účtu - každý broker má nastaven margin (Váš zůstatek na účtu, který máte k obchodování) tak, že pokud jde váše obchodování do ztráty, která by mohla pro Vás skončit až pod hranicí vašeho zůstatku na účtu, obchod se uzavře automaticky.
Takže se není čeho obávat, není to žádná hra, je to reálné obchodování na Burze za vynikajících vstupních podmínek. Skončit můžete kdykoliv a pokud Vám to nepůjde podle Vašich představ není žádná podmínka, aby jste si tam poslala další peníze. Prostě k ničemu Vás to nezavazuje. Já říkám je to super šance, jak si ověřit své schopnosti a bez nutnosti vložit jedinnou korunu.
Pokud se na Marketivu zaregistrujete, tak se po nainstalování platformy nezapomeňte přihlásit na český chat, tam se všichni online baví a radí si navzájem, je tam skvělá parta lidí a určitě Vám do začátku rádi poradí v čem budete potřebovat.

Přeji hodně úspěšných obchodů.





Datum
Vložil
Titulek

první

Tož první pokus o konverzaci ............................ a pište dalši :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: první

Máte někdo zkušenosti https://bopce.cz/

Záznamy: 41 - 50 ze 51

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

© 2009-2020 Všechna práva vyhrazena.