Od Tokia po Wall Street

Vyhledávání

DISKUZE

ZDE MŮŽETE DISKUTOVAT, POKLÁDAT DOTAZY NA DANÉ TÉMA A VYMĚŇOVAT SI ZKUŠENOSTI S JINÝMI TRADERY. UPOZORNĚNÍ!!! NEVHODNÉ A VULGÁRNÍ PŘÍSPĚVKY BUDOU MAZÁNY.

TRADING NA FOREXU A KOMODITÁCH

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: currensee

tak 20% by mi stačilo:-) já zase takový střelec nejsem! mají nějakou technickou podporu? potřeboval bych poradit jak s výběrem těch traderů a u jakého brokera to nejlépe funguje nebo je to jedno?

Datum
Vložil
Titulek

to je mazec

to je normální bomba, ten broker co se u něj dá vydělávat dvakrát. Zatím testuju demo, ale jak říkám je to mazec. Díky za ten odkaz :-)

Datum
Vložil
Titulek

vydelavam se SAKO FX

zdarec, ti z vas, kteri nemaji cas na forex jako ja, doporucuji spolecnost SAKO FX (www.sakofx.com). Cast meho portofila je rizeno prave touto spolecnosti a jsem nadmiru spokojen. Je to vhodne pro vetsinu z vas, protoze pokud pojedete sami na sebe, po nejake dobe stejne vse prodelate ;p. Nebudte proto tvrdohlavi a spolupracujte s 2 % uspesnych lidi v tomto byznyse. Hodne uspechu!

Datum
Vložil
Titulek

Re: vydelavam se SAKO FX

Pokud pojedete sami na sebe, tak si samozřejmě velice rychle najdete čas na Forex a samozřejmě začnete vydělávat, nenechte se mást lidmi, kteří to neumějí a proto se nechají ovládat a opíjet limonádou.
Zaberte sami, věnujte 3 roky permanentnímu studiu a dařit se vám začne, protože na to budete mít čas a budete vědět co tam děláte a proč. Děkuji za tento poučný příspěvek.

Datum
Vložil
Titulek

100% za měsíc

Vyzkoušejte není co ztratit https://fx-trade.webnode.cz/
https://www.myfxbook.com/cz/portfolio/wwwfx-tradecz/204399

Datum
Vložil
Titulek

Re: 100% za měsíc

ten odkaz na myfxbook nefunguje

Datum
Vložil
Titulek

dotaz

Ahoj, měl bych asi hloupý začátečnický dotaz :) ale nechápu proč když koupím nebo prodám tak se to uzavře na uplně jiné a nevýhodné ceně než je aktuální? čím je to?:)zatím zkouším jen virtual money samozřejmně :) díky za radu...

Datum
Vložil
Titulek

Re: dotaz

Je to tím, že za otevření každého obchodu si broker účtuje poplatek formou spreadu. Spread je u každého páru jinak velký a i každý broker má jiné spready. Broker ti poplatek nestrhne z kapitálu, ale o ten konkrétní spread se tvůj obchod z počátku dostane do mínusu a tak máš možnost na spread vydělat ještě tím stejným obchodem, který jakmile se dostane do plusu, máš už spread zaplacen a vše nad tvojí kupní cenou už je tvůj zisk.í

Datum
Vložil
Titulek

Jak ziskově obchodovat

ahoj :) pokud nevis kdy mas vstupovat do obchodu, tak si dej do grafu 2 indikátory Moving Average, jeden nastav na Period 3 Type Simple barva růžová a druhý na Period 9 Type Simple barva modrá
- zvol si měnový pár do toho grafu, který chceš obchodovat a časové pásmo grafu si dej 5 minut
- graf dále nastav na Line (čárový) přes svíčky by jsi nevidel na ty MA
- obchody budes delat takto: kdyz překříží růžová MA3 tu modrou MA9 smerem dolů, dáš na druhé svíčce obchod Sell (to si můžeš budto chvilku graf přepnout na svičkový nebo si udělej ještě jeden se stejnymi parametry a stejným párem, ale graf tam nechej svičkový a tam si to můžeš hlídat) z obchodu vystupuješ až se růžová otočí směrem nahoru, tak zavřeš obchod, pak počkáš až růžová protne modrou směrem nahoru a opět na druhé svíčce daš obchod Buy a zavřeš zase až se růžová otoči směrem dolů
- tak snad vám to pomůže, já tak obchoduji už dlouho a mam same ziskové obchody, ale trvalo mi dlouho než jsem si našla pravě toto nastavení, které funguje, přeji ti hodně ziskových obchodů, jo a hlavně nejdříve si to vyzkoušej na Virtual účtu a pak na live davej objem max od 1 do 10, to platí pro Marketivu, ale obchodovat tak můžeš v jakékoliv platformě a objem je na každém z vás :)
- samozrejme to moc nefunguje kdyz jde trh do boku, ale to nefunguje stejně nic :)

Datum
Vložil
Titulek

druhy

mno niak je tu mrtvo...

Záznamy: 31 - 40 ze 51

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

© 2009-2020 Všechna práva vyhrazena.